Tējas

 

Bioloģiski sertificētas zāļu tējas Latvijas zāļu sievas un vīri gatavo gan vācot savvaļas augus, gan īpaši audzējot ārstniecības augus. Augus audzē ar bioloģiskās lauksaimniecības metodēm, un tas nozīmē, ka tajos nebūs agroķimikāliju atliekvielu. Augus mēslo ar saimniecībās ražotiem kompostiem, un tādējādi augos nenokļūst neapstrādātas organiskās vielas.

 

Latvijas bioloģiskajās zāļu tējās ir tika Latvijā auguši augi – mums tuvie un pazīstamie, ko kādreiz vāca un tējās kombinēja mūsu vecmāmiņas. Taču mūsu vecmāmiņām noteikti nebija tik modernas un efektīvas augu žāvētavas kā tēju ražotājiem šodien – tajās augi drogas gatavību sasniedz jau 24-48 stundu laikā.

 

Latvijas zāļu tēju audzētāji zina īpašas tēju kombinācijas, rūpīgi izstrādā receptes un gādā ne tikai par mūsu labsajūtu, bet arī tīru un neskartu vidi. Jo tikai tādā var augt Latvijas daudzveidīgie un dziedinošie augi.

 

Meklējiet tējas ar bioloģisko sertifikātu!  Tās var iegādāties lielveikalos, zemnieku tirdziņos, ekoveikalos, Tiešajā pirkšanā.

 

 

Padalies