Aicinām uz bioloģisko zemnieku tirgu, gatavošanas meistarklasi un sarunām par bioloģisko pārtiku

Sestdien, 21. oktobrī, Kalnciema kvartālā Rīgā norisināsies Zaļas lapiņas stāstu diena un bioloģisko zemnieku tirgus.

 

No pulksten 10.00 bioloģisko garšu meistarklasi vadīs un degustēt no bioloģiski sertificētiem produktiem gatavotus ēdienus aicinās Ikšķiles Brīvās skolas pavārs Dāvis Ludzenieks, kura sirdslieta ir veģetāru un augu valsts ēdienu gatavošana.

 

Savukārt  pulksten 12.00 ikviens aicināts piedalīties atklātā sarunā «Vai BIO ir izaicinājums?». Diskusiju vadīs aktrise, tērpu dizainere un jaunā māmiņa Madara Botmane-Vāgentroca. Par to, vai iepirkties, gatavot un ražot bioloģiski ir izaicinoši sarunāsies bioloģiskais bitenieks Andrejs Briedis no Mētrienas pagasta saimniecības Priežukalns, Ikšķiles Brīvās skolas pavārs Dāvis Ludzenieks, 2022. gada «BIO izaicinājuma» dalībnieki Kārlis un Liene Lesiņi, kā arī Salaspils Tiešās pirkšanas pulciņa vadītāja Signe Bahšteina.

 

Visas dienas garumā Kalnciema kvartālā norisināsies bioloģisko zemnieku tirgus un darbosies Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas informatīvais stends, kā arī būs pieejams aktivitāšu stūrītis bērniem. Piedalīšanās visās aktivitātēs, kā arī ieeja tirgū – bez maksas.

 

Pasākumu organizē Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija sabiedrības izpratnes veicināšanas kampaņas par bioloģisko lauksaimniecību «BioLoģiski» ietvaros. LAD projekta numurs 23-00-S0TV02-000003.

 

 

Padalies