Atklāts jauns sociālais fonds “Baltais fonds”, lai sniegtu atbalstu grūtībās nonākušām ģimenēm

31.oktobrī atklāts jauns sociālais fonds “Baltais fonds”, kas sniegs atbalstu grūtībās nonākušām Latvijas ģimenēm. Viens no lielākajiem un tautā iemīļotākajiem a/s “Tukuma Piens” zīmoliem “Baltais”, sadarbībā ar Ziedot.lv, ir izveidojis labdarības fondu. Fondā nonākušie līdzekļi tiks izmantoti, lai sniegtu praktisku palīdzību ģimenēm.

 

Pārtika un malka trūcīgām ģimenēm, atelpas brīdis smagi slimu bērniņu vecākiem, sadzīves preces krīzes skartām ģimenēm, mācību un attīstošās nodarbības bērniem – ģimeņu, kurām nepieciešams atbalsts ik dienu, nav maz. Pie Ziedot.lv ir vērsušies vairāki desmiti ģimeņu, kuras lūdz pēc palīdzības. Palīdzība ir dažāda, gan mūzikas instrumenta iegāde adoptētam bērniņam, gan baseina nodarbības smagi slimiem bērniņiem, gan grīdas remonts mazulīša ģimenes mājvietā, gan fizioterapijas un ergoterapijas bērnu nama audzēknim, gan bērnu ratiņu un pārtikas nodrošināšana jaunai ģimenei, un daudzi citi.

“Ģimenes ar bērniem Latvijā ir biežāk pakļautas nabadzības riskam. Mums, līdzcilvēkiem, ir iespēja sniegt palīdzīgu roku situācijās, kad ģimenes pašu spēkiem netiek galā. Ikviens Latvijas bērniņš ir pelnījis laimīgu un baltu bērnību! Tādēļ novērtējam, ka a/s Tukuma Piens šīs ģimenes ir pamanījis, un gatavi sniegt finansiālu ieguldījumu”, saka Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Lai palīdzētu ģimenēm ārkārtas situācijās, pircēju iemīļotais a/s Tukuma Piens zīmols Baltais dibinājis sociālu fondu “Baltais fonds”, kurā nonāks līdzekļi 1 centa apmērā no katra pārdotā Baltais Eko produkta visos veikalos Latvijā, līdz pat 2018.gada 30.aprīlim. Tāpat fondu papildinās ziedojumi, kas tiks veikti Ziedot.lv portālā.

“Mēs esam ļoti gandarīti iesaistīties labdarības akcijā, jo mums rūp atbalsts Latvijas ģimenēm. Baltais EKO ir pircēju iemīļots produkts, kas ikdienā iepriecina daudzas ģimenes ar veselīgiem un ekoloģiskiem produktiem no Latvijas laukiem. Rūpes par ģimenēm ir mūsu vērtība, tādēļ aicinām ikvienu pievienoties mums, jo izvēloties kādu no Baltais EKO produktiem, sniegsim atbalstu grūtībās nonākušām ģimenēm. Paredzam, ka ik mēnesi no Baltais EKO produktu tirdzniecības AS Tukuma Piens labdarības fondam “Baltais fonds” novirzīs ap 5000 eiro”, stāsta AS Tukuma Piens direktors Ints Poškus

 

Baltais Eko ir augstākās kvalitātes ekoloģiskie piena produkti, kas ražoti Latvijā no vietējās bioloģiskajās saimniecībās iegūta piena, augļiem un ogām. Bez mākslīgām krāsvielām, aromatizētājiem un konservantiem.

Padalies